В рамках цієї місії буде розширене угруповання супутників, що запускаються для відстеження впливу глобального потепління на економіку, пише Bloomberg.

Цікаво: Сигнал тривоги: вперше море в Арктиці не замерзло у жовтні

Супутник TRUTHS призначений для відстеження радіометрії (основа наземних і геліофізичних досліджень) та підвищення точності кліматичних і погодних моделей. Місія буде здійснюватися після запусків супутників для спостереження за якістю повітря, викидами та рівнем моря.

Супутники спостереження Землі збирають сотні терабайтів даних в день, але результати іноді суперечать один одному. Стандартизація даних наразі є повільним процесом, оскільки для їх обробки вони повинні бути відправлені назад на Землю. Замість цього супутник TRUTHS дозволить іншим приладам калібрувати дані на орбіті, прискорюючи час обробки.

Вперше міжнародне наукове співтовариство отримає можливість перехресного зіставлення своїх вимірів і даних, що дозволить набагато точніше прогнозувати та аналізувати дані європейської програми Copernicus, сказав директор по обороні й космосу Airbus в Сполученому Королівстві Річард Франклін.