Досвід легендарного інвестора може стати у пригоді власникам бізнесів та директорам, які шукають професійних співробітників, розповідає CNBC.

Не пропустіть: Воррен Баффет рекомендує: 5 книг, які варто прочитати кожному

В інтерв'ю Nebraska Business Magazine мільярдер розповів, що три найважливіші якості, якими має бути наділений кожен успішний фахівець – це інтелект, енергія та цілісність характеру. Причому остання, на думку Баффета – найважливіша.

Будь-який студент, який планує працювати в будь-якому бізнесі – розумний та енергійний. А ось характер це те, що відрізняє одного від іншого. Він може вирішити, якою людиною хоче бути до 60 років. Якщо зараз у нього проблеми з характером, то навряд чи щось зміниться. Кайдани звички іноді дуже важкі, щоб їх скинути. Люди самі себе заковують, – переконаний Баффет.

Фото: Shutterstock

INTEGRITY

Воррен Баффет пояснює, що цілісність характеру (integrity) передбачає чесність, мораль та доброту. Без цих якостей майже неможливо досягти успіху у світі великого бізнесу та дуже легко заслужити репутацію ненадійної та сумнівної людини.

Доброта, розум та енергія = ви – прийняті!

Формула пошуку сильної моделі для наслідування від Воррена Баффета є доволі простою та доступною:

Пошук наставника може допомогти вам зростати як у кар’єрі, так і в особистому житті. Наставники також допомагають вибудувати стійкість, підвищити продуктивність та навчитися критично мислити.