Тролейбус спроєктований та виготовлений безпосередньо у Вінниці. Основна мета проєкту – розвиток мережі громадського транспорту міста.

Варте уваги Київ отримав 4 нові трамваї: що про них відомо

Деталі

Транспорт вже перевірили у лабораторних умовах. Наступний крок – обкатка тролейбуса. Він курсуватиме на подовжених маршрутах.

Крім того, незабаром на підприємстві розпочнуть працювати над черговим тролейбусом – вже отримали кузов та очікують необхідні агрегати.

Варто зауважити, що вінницькі фахівці активно працюють у напрямку екологічного громадського транспорту. Так, місто отримало 10 газових автобусів.

Про тролейбус

PTS-12 VinLine – тролейбус, що виготовлений фахівцями тролейбусного депо "Вінницької транспортної компанії" у 2019 році. Він розроблений на базі кузова першої комплектності – МАЗ 203Т. Тролейбус має запас автономного ходу на 5 кілометрів, розрахований на 33 пасажира та оснащений Wi-Fi. Наразі зібрано 5 тролейбусів VinLine.

Повний текст публікації Сергія Моргунова:

Наші транспортники виготовили вже п’ятий VinLine цього року. Тролейбус на автономному ході. Без контактної мережі він може долати до 20 км і курсуватиме на подовжених маршрутах.
Лабораторні випробування машини вже успішно завершились. Тролейбус виходить на обкатку.
Отримали кузов і для збірки наступного тролейбуса. Очікуються необхідні агрегати.
Цього року ми приділили пріоритетну увагу громадському транспорту Вінниці – і саме екологічному. Придбали для міста десять газових автобусів та продовжуємо проект VinLine.
Працюємо зі швейцарськими партнерами щодо отримання чергової партії трамваїв з Цюріха наступного року. Розраховуємо також поповнити муніципальний автопарк електробусами.