За словами розробників, цей пристрій переносить різні кліматичні умови. Крім цього, він оснащений зйомними модулями системи вертикального зльоту та посадки.

Важливо Українці розробили легкий ударний дрон для ЗСУ: потужне відео

Саме модульна конструкція дозволяє безпілотнику всього лише за 15 хвилин перетворитися із звичайного літального пристрою у пристрійз можливістю VTOL.

Що варто знати про безпілотник PD-2

Джерело: "Вікіпедія"

  • Його можна використовувати для завдань повітряної розвідки та бойового застовування – як носія бомбового навантаження.
  • Безпілотник оснащений бензиновим двигуном. Під час польоту він може розганятися до швидкості у 140 кілометрів на годину.
  • Максимальна злітна маса пристрою PD-2 становить 55 кілограмів. Запас ходу інноваційної розробки українців сягає 8 годин.

Що відомо про Defense Exhibition Athens

Масштабна міжнародна оборонна виставка. Низка компаній зі всього світу представляють там свої наземні, військово-морські, аерокосмічні та комп'ютерні системи захисту. У 2021 році вона розпочалася в Афінах у вівторок, 13 липня й завершиться сьогодні, 15 липня. Найбільші міжнародні компанії представляють там новітні технології та передові системи.