Так, невеликим позашляховиком зможе подорожувати ціла родина. У кемпері є усе необхідне: спальня, обідня зона, кухня, вбиральня та ванна.

Цікаво Поєднання стилю та комфорту: чим унікальний новітній кемпер Streifenwagen

Задня частина Raptor XC збільшує довжину причепа з 4,8 до 6,9 метра. Це створює повністю ізольований внутрішній простір, у якому туристи можуть усамітнюватися – без необхідності виходити на вулицю для приготування їжі чи задоволення інших потреб.

Житловий простір

Клієнтам пропонують простору й затишну спальну зону. Кухня обладнана газовою плитою на дві конфорки, раковиною, холодильником на 75 літрів та L-подібною стільницею. Обідній стіл перетворюється на односпальне ліжко (90 на 190 сантиметрів) для розміщення гостя.

Підлогове покриття виконане з антибактеріального ПВХ покриття. Всюди передбачене світлодіодне освітлення та є зарядний пристрій для гаджетів.

Особливість дизайну – панорамні та мансардне вікна, які забезпечать вільний доступ до мальовничих краєвидів та зіркового неба.

Campravan Raptor XC / Фото Hunter Nature

Інші характеристики

  • зовнішні та внутрішні стіни виконані з алюмінію;
  • кемпер живиться від гелевої батареї ємністю 120 ампер-годин,
  • сонячна панель на 160 ватів;
  • причіп перевозить воду у баках для потреб користувачів;
  • нагрівач Truma Combi забезпечує як гарячу воду, так і обігрів кабіни.
  • сенсорна панель надає повну інформацію про систему та керування.

Ціна

Здається, Raptor XC може забезпечити як міцність та маневровість позашляховика, так і простір й комфорт життя в таборі. Однак таке вдале поєднання обійдеться щонайменше у 43 900 доларів.

Унікальний Campravan Raptor XC: дивіться відео