Організатори планують відібрати для проєкту кількох людей різних професій, які мріють про космос. Учасниками реаліті-шоу можуть бути не лише американці, повідомляє Deadline.

Цікаво Хочуть працювати з Маском: українська компанія тестує інноваційний двигун

Обрана група проходитиме навчальні тренінги та випробування – перевірятимуть їх фізичні, ментальні та емоційні якості, які є важливими для астронавта.

Наразі компанія Space Hero веде переговори з NASA щодо потенційного партнерства щодо ініціатив STEM (наука, технології, інженерія, математика) на борту МКС.

Очікується, що переможець Space Hero відправиться у космос у 2023 році на ракеті SpaceX Dragon. Проте контракт на такий туристичний рейс поки ще офіційно не укладений.

Це стане новим етапом в індустрії розваг, ми вперше вийдемо за межі планети. Space Hero – це космос, відкритий для всіх, а не тільки для астронавтів або мільярдерів,
– наголосив Марті Помпадур, голова компанії.

Space Hero також співпрацює з Axiom Space – американською компанією, яка планує створити перші комерційні модулі МКС та першу міжнародну комерційну космічну станцію, а також здійснювати управління ними.