Зауважимо, за останній час Україна продемонструвала численні досягнення в цифровізації. Ба більше, українці розробили та впровадили сервіси, подібних яким немає в усьому світі.

Варто уваги Компанії стежать за працівниками за допомогою штучного інтелекту, – Politico

Команда Мінцифри вже заклала фундамент цифрової держави. Ми її будуємо, щоб українці могли жити в новій, комфортній і справедливій країні. У співробітництві з Програмою EGAP ми створюємо зручні онлайн-сервіси, які спрощують життя українців. Вдячні за підтримку нашим партнерам. Цифрова революція триває, –
заявив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Сума угоди

Проєкт передбачає фінансування на суму 6 313 640 швейцарських франків, а це близько 193,7 мільйона гривень. Кошти спрямують на розвиток електронних послуг, які стосуються:

  • соцзахисту;
  • пенсійного забезпечення;
  • впровадження нових сервісів електронної демократії;
  • підвищення цифрової грамотності українців.

"Досвід України є інноваційним і корисним для інших країн, адже декілька нових цифрових сервісів за своєю зручністю та швидкістю навіть не мають подібних аналогів у світі. Плануємо і надалі підтримувати Україну в її зусиллях щодо цифрової трансформації, щоб різні категорії українців (зокрема, вразливі групи) мали рівний доступ до державних сервісів та інструментів електронної демократії", – зазначила Генеральна директорка Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) Патріція Данці.