Завод з'явився у місті Реховот, в якому базуються Інститут науки Вайцмана та сільськогосподарський факультет Єврейського університету.

Читайте також 8-річний український блогер вчить, як компостувати відходи: відео

Головний виконавчий директор Future Meat Technologies Ром Кшук підкреслив, що відкриття заводу знаменує собою величезний крок на шляху майбутнього виробництва. Завдяки можливості виробляти 500 кілограмів культивованих продуктів щодня, що еквівалентно 5 000 гамбургерам, масштабне виробництво штучного м'яса стає реальністю.

Виробництво буде приблизно у 20 разів швидшим, ніж традиційне тваринництво. Запуск заводу прокоментував й засновник та головний науковий співробітник компанії, професор Яаков Нахміас.

Після демонстрації того, що культивоване м'ясо може досягти паритету вартості швидше, ніж очікував ринок, це виробниче підприємство дійсно змінює правила гри,
– наголосив він.

Компанія прагне, аби альтернативне м'ясо могли придбати всі, хто цього хоче, водночас воно повинне бути смачним та корисним. Це – хороше рішення для майбутніх поколінь.

Інші переваги масштабного виробництва

У Future Meat Technologies сподіваються, що у порівнянні з традиційним виробництвом м'яса штучне дозволить зменшити викиди парникових газів на 80%, а використання прісної води – на 90%.

Компанія сподівається, що зможе продавати свої продукти у США вже до кінця 2022 року. Наразі триває необхідні процеси затвердження з регуляторними органами.