Джерело: CNBC

Партнером стане компанія з обмеженою відповідальністю The PLANeT Partnership. Вона займатиметься операційною діяльністю. Деталі та фінансові умови угоди наразі не розголошуються.

Цікаво Українська компанія виготовлятиме штучне м'ясо: особливості, ціна

Що відомо про компанії

Beyond Meat – найбільший у світі виробник харчових продуктів на рослинній основі, які імітують смак і фактуру курятини, свинини та яловичини. Компанія заснована у 2009 році та базується в Лос-Анджелесі. Beyond Meat контролює близько 13% ринку замінників м'яса в США.

PepsiCo – американська транснаціональна корпорація в галузі харчової промисловості. Займається виробництвом безалкогольних напоїв та інших харчових продуктів.

Переваги співпраці

Співпраця дозволить Beyond Meat залучити виробничий і маркетинговий досвід гіганта PepsiCo для створення нових продуктів. Остання зможе розвиватися в напрямку сталого розвитку, адже минулого року компанія підписала зобов'язання ООН щодо скорочення шкідливих викидів. Крім того, впродовж тривалого часу Pepsi працює над зменшенням кількості цукру у своїх продуктах та намагається виробляти більше здорових снеків та напоїв. Партнерство з провідним виробником рослинних продуктів сприятиме нарощуванню інвестицій PepsiCo в цій галузі.