Будинок буде двоповерховим, там зможе проживати одна сім'я, повідомляє Deutsche Welle.

Цікаво Інженери представили компактний 3D-принтер для друку величезних об'єктів: відео

Його загальна площа сягне 160 квадратних метрів. Для друку використовують спеціальний бетон, кожен шар якого більший кількох сантиментрів.

Використання таких 3D-принтерів суттєво прискорить процес будівництва об'єктів нерухомості. До того ж, це дозволить зекономити будматеріали та інші ресурси. Проте остаточні висновки можна буде робити вже згодом.


У Німеччині на 3D-принтері друкують перший житловий будинок з бетону / Фото DPA


Пілотний проєкт реалізують в німецькому місті Беккум / Фото DPA


Так виглядає процес спорудження будинку / Фото DPA

Варто зауважити, що реалізація такого проєкту у Німеччині вимагала отримання низки різних дозволів. Крім цього, потрібно було здійснити перевірку матеріалів – аби вони відповідали чинним нормам і вимогам законодавства.

Раніше:

Такі будинки вже були створені у декількох країнах, зокрема, в США і Бельгії. Системи різних виробників вже фактично готові запускати їхнє серійне виробництво.

  • У липні 2020 року компанія Kamp C, застосовуючи найбільший у Європі 3D-принтер COBOD, збудувала класичний заміський будинок в бельгійському Антверпені.
  • Перед цим у лютому в Дубаї спорудили за допомогою 3D-друку спорудили двоповерхову будівлю на 640 квадратів. Її використовуватимуть як офісне приміщення.