Яким буде парк-сад

Автор проєкту – архітектор Вінсент Каллебо. Його надихав наземний парк High Line на Манхеттені у Нью-Йорку. Він здіймається на висоті 10 метрів над надземною залізницею, пише Spring Wise.

Зверніть увагу Океанічна станція, яка збирає пластик: дизайнерка показала прототип – відео

Фрукти та овочі, які вирощуватимуть на мості у Парижі, постачатимуть у найближчі ресторани та мешканцям сусідніх будинків. Також там встановлять сонячні панелі і вітряні турбіни.

Крім овочів та фруктів, там посадять рослини, які поглинатимуть вуглекислий газ та шкідливі частинки з повітря. Саме тому проєкт, окрім офіційної назви "Зелена лінія", має ще одну – "сад чистого повітря".


Такий вигляд матиме міст-сад у Парижі / Фото проєкту


Французький архітектор представив концепцію унікального парку / Фото проєкту

Важлива соціальна роль

Крім цього, архітектор Вінсент Каллебо наголосив і на соціальній ролі свого проєкту. Він хоче створити у столиці затишне місце для парижан.

"Зелена лінія" стане місцем відпочинку та зустрічей для місцевих жителів. Ми прагнемо створити "живильне середовище" для соціально сталого міського розвитку,
– підкреслив Каллебо.

"Раніше ми розглядали перетворення парковок у супермаркетах на міські ферми. Так може бути й з невикористаним простором на даху. Колись на даху майже кожного будинку буде сад", – запевнив він.