Для реалізації поставленої мети залучили: мецената Володимира Єлісєєва, дві компанії, що ведуть дорожні роботи в області (ТОВ "Ростдорстрой" та ООО "Славдорстрой"), нардепів Олексія Кузнєцова та Артема Дубнова та керівництво ДСНС.

​Цікаво В Одесі запустили унікальний каналопромивний автомобіль

Деталі

Перший державний пожежно-рятувальний загін отримав сертифікати на дві пожежні автоцистерни ємністю чотири тонни на базі автомобіля STEYR. Своєю чергою п’ятий державний пожежно-рятувальний загін – на пожежну автоцистерну ємністю дві тонни на базі аналогічного авто.

Автомобілі зсередини / Фото Луганської ОДА

Разом ми докладаємо усіх зусилля, аби рятувальники могли працювати на сучасній і ефективній техніці, а також швидко реагували на виклики природи. Вдячний всім, хто був причетний до втілення цієї думки у реальність,
– відзначив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, австрійська техніка пройшла комплексну перевірку співробітниками пожежно-рятувальних підрозділів. Так, у випадку імовірної лісової пожежі, фахівці служби будуть готові до боротьби зі стихією.


Спецтехніка / Фото Луганської ОДА

Крім того, начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик, вручив сертифікати:

  • на пожежну автоцистерну ємністю вісім тонн на базі автомобіля КРАЗ 6511;
  • на пожежну автоцистерну ємністю вісім тонн на базі автомобіля МАЗ 63022
  • на три оперативно-піротехнічніх автомобіля на базі Mitsubishi L 200;
  • на оперативно-піротехнічний водолазний автомобіль на базі Ford Transit.