Kroger розпочне доставляти дитячі товари, ліки, що продаються без рецепта, та товари для пікніка вагою близько 2,3 кілограма. Тестові посилки "вилітатимуть" з магазину в Сентервілі, штат Огайо.

Варте уваги "Сільпо" розпочала доставляти продукти літаками

Деталі

На офіційному сайті Kroger Drone Delivery зазначається, що компанія отримала схвалення Федерального авіаційного управління США. Дрони доставлятимуть замовлення безпосередньо за адресою клієнта, а також – у парки або на пляжі. Для цього користувачеві потрібно змінити пункт призначення за допомогою смартфона.

Крім того, Kroger розробляє комплексні пропозиції, які відповідають обмеженням розміру та ваги літальних апаратів Drone Express. До прикладу: пакунок для догляду за немовлятами з серветками та сумішами, пакет з безрецептурними ліками та рідинами, а також комплект "S’mores" з крекерами, зефіром та шоколадом. Kroger заявляє, що замовлення можуть бути доставлені протягом 15 хвилин.

Kroger доставлятиме товари дронами / Фото Kroger

Автономні безпілотники мають необмежений потенціал для поліпшення повсякденного життя, і наша технологія відкриває шлях до безпечних, екологічно чистих поставок. Можливості безмежні – ми можемо дозволити клієнтам Kroger відправляти курячий суп хворому другу або швидко отримати доставку оливкової олії, якщо вона закінчиться під час приготування обіду,
– сказала технічний директор Kroger Бет Фліппо.