Книгу Сreative Mindset створили досвідчені новатори Джефф та Стейні Деграфф. Вона пропонує актуальні рекомендації, дієві інструменти та ефективні методи, необхідні для оволодіння творчим мисленням, пише GlobeNewswire.

Читайте також: Мистецтво інновацій: 5 книг, які надихають

Create / unsplash

C.R.E.A.T.E

Автори представили абревіатуру C.R.E.A.T.E для шести основних навичок творчого мислення:

  • Concentrate – Зосередитись
  • Replicate – Повторити
  • Elaborate – Вдосконалити
  • Associate – Об’єднати
  • Translate – Перекласти
  • Evaluate – Оцінити

Усі ми наділені творчістю. Просто ми проявляємо її по-різному та у найрізноманітніших ситуаціях. Віра у те, що ти креативний – це перший крок до оволодіння творчим мисленням. Як тільки ви це зробите, ви зможете реалізувати інновації де завгодно і в будь-який час, – запевняє засновник Інноваційного інституту Innovatrium та співавтор книги Джефф Деграфф.

Create / gettyimages

Про авторів

Джефф Деграфф

Джефф Деграфф є радником компаній Fortune 500 і професором Школи бізнесу Росса при Мічиганському університеті. Його одночасно творчий та прагматичний підхід до впровадження інновацій змусив клієнтів та колег називати його "деканом інновацій". Він написав декілька книг, серед яких: "Провідні інновації", "Інновація – це ти" та "Інноваційний кодекс".

Стейні Деграфф

Стейні Деграфф є генеральним директором Innovatrium і працює з великими організаціями, університетами та некомерційними організаціями, щоб створити стійку інноваційну екосистему, яка може органічно розвиватися і поєднувати передові дослідження, залучення та утримання талантів, комерціалізацією та економічний розвиток.

Її дослідження зосереджені на створенні Constructive Conflict у командах та організаціях для пошуку та кількісної оцінки комерційної та соціальної цінності інновацій. Стейні є співавтором "Інноваційного кодексу" Джеффа Деграффа.

Constructive Conflict

Конструктивний конфлікт охоплює різні ідеї та світогляди, намагаючись рухати компанію до її цілей та місії. Цей тип конфліктів збільшує продуктивність, а не гальмує її.

Чого слід очікувати?

Книга "Творче мислення" вже отримала захоплені відгуки провідних фахівців галузі:

  1. Мітч Якобсон, виконавчий директор Austin Technology Incubator, UT Blackstone LaunchPad, Техаський університет в Остіні

Джефф і Стейні підкреслюють, що малі прояви творчості можуть мати величезні наслідки, а звичайні люди можуть робити надзвичайні речі, якщо бачать можливості та перспективи.

  1. Арі Вайнцвейг, співзасновник спільноти підприємств Цингермана

Ми всі можемо використовувати трохи більше креативності у своєму житті! Джефф і Стейні Деграфф допомогли кожному – в будь-якій організації будь-якого розміру – підняти своє вільнодумство на кілька рівнів. У цьому стислому та творчо складеному обсязі вони представляють десятки приземлених та простих у реалізації способів посилити нашу творчу енергію.

  1. Лінн Перрі Вутен, президент Університету Сіммонса.

Нарешті, книга, яка відображає практичну сторону творчості та робить її придатною для будь-кого! Конкретні навички та відповідні приклади, наведені в цій книзі, покращать творчість у вашому професійному та особистому житті. Отже, це книга, яку потрібно прочитати, якщо ви думаєте про інновації в якомусь аспекті своєї роботи чи життя.