Облаштування спеціалізованих паркінгів – сувора вимога місцевої влади до операторів прокатних самокатів. Це зобов'язання передбачене Меморандумом про співпрацю.

Цікаво В Україні провели випробування модернізованого винищувача Су-27УП2М

Деталі

Першовідкривачами стали Шевченківський та Печерський райони. Вже сьогодні у центральних частинах можна знайти білі рамки з позначками самокатів.

Закономірно, що "самокатний" вже добігає кінця, тож незабаром їх приберуть з вулиць. Однак вже навесні паркінги для електросамокатів мають охопити усі райони столиці. Для них мають відвести та затвердити місця.

Крім того, вдалося усунути й інші порушення, зокрема:

  • повністю унеможливити рух самокатів на Пейзажній алеї, пішохідній частині вулиці Сагайдачного та у парку Шевченка;
  • обмежити швидкість руху до 14 кілометрів на годину в частині історичного центру Києва.

Повний текст публікації Костянтина Усова

Після твердого попередження міста оператори прокатних самокатів у Києві почали нанесення розмітки для паркування електросамокатів. Це зобов’язання з їхнього боку прописано у Меморандумі про співпрацю з містом, але його виконання непристойно затягувалося. Ситуація ускладнюється погодними умовами: самокатний сезон закінчується наприкінці листопада, скоро оператори прибиратимуть їх з вулиць. Перші білі рамки з графічною позначкою самокату вже з’явилися у центральних частинах Шевченківського та Печерського р-нів. В результаті мають бути по всьому Києву на чітко затверджених паркомісцях, з яких самокати будуть стартувати наступного сезону. Інші порушення, за які оператори отримали попередження, вони вже виправили: повністю унеможливили рух самокатів на Пейзажній алеї, пішохідній частині вул. Сагайдачного та у парку Шевченка, а також обмежили швидкість до 14 км/год в частині історичного центру Києва.