У випробуваннях взяли участь фахівці інституту за дорученням Міністерства оборони України. Літак перевіряли у два етапи – наземні та льотні тестування.

Важливо Турецькі безпілотники Bayraktar планують виробляти в Україні

Завдання полягало у визначенні основних бойових, технічних та експлуатаційних параметрів дослідного зразка. Зокрема, фахівці мали оцінити відповідність вищезгаданих характеристик вимогам тактико-технічного завдання та констатувати готовність літака до переходу на наступний рівень – Державних випробувань.

Що покращили

Літак виготовило й модернізувало Державне підприємство "ЗДАРЗ "МіГремонт". У межах модернізаці вдалося встановити:

  • новий навігаційно-інформаційний комплекс;
  • нашоломну систему цілевказання та індикації;
  • автомат викиду хибних теплових цілей;
  • обчислювач бойового застосування.

Повний текст публікації Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації ОВТ:

Випробувальна бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, за дорученням Міністерства оборони України, взяла участь в проведенні льотно-конструкторських випробувань дослідного зразка модернізованого навчально-бойового літака Су-27УП2М виготовленого Державним підприємством “ЗДАРЗ “МіГремонт”.
Модернізація літака Су-27УП2М полягала в дообладнанні новим навігаційно-інформаційним комплексом, нашоломною системою цілевказання та індикації, автоматом викиду хибних теплових цілей та обчислювачем бойового застосування, що дозволить значно розширити бойові можливості застосування літака як у повітрі так і для знищення наземних цілей при бойовому застосуванні всієї номенклатури авіаційних засобів ураження.
Випробування проводились в два етапи: наземні та льотні. Виконано 33 польоти з нальотом близько 40 годин.
Мета випробувань: Визначення основних бойових, технічних та експлуатаційних характеристик дослідного зразка, попередня оцінка їх відповідності вимогам тактико-технічного завдання та визначення готовності модернізованого літака до проведення Державних випробувань.
Довідково: Модернізовані українські винищувачі типу Су-27 обладнано комплектом удосконаленого й додаткового обладнання, що розширює бойові можливості й підвищує ефективність виконання бойових завдань