Його розробили, зокрема, для китайських військових та їхніх завдань. Крім цього, Robo-Shark зможе проводити підводну розвідку та операції з пошуку й порятунку людей.

Цікаво У Китаї випустять автомобіль, який очищує повітря

Що вже відомо про Robo-Shark

  • Завдовжки цей дрон сягає аж 2,2 метра. Під водою він може розганятися до 18,5 кілометрів на годину. Пристрій оснащений системою "всебічного уникнення перешкод".
  • Важить китайська розробка близько 54 кілограми. Дрон може безперебійно працювати протягом 2 годин, занурюючись на глибину до 300 метрів.
  • Його розробили, зокрема, для китайських військових та їхніх завдань. Крім цього, Robo-Shark зможе проводити підводну розвідку та операції з пошуку й порятунку людей.


Зменшена модель нноваційна розробка китайської компанії / Фото з сайту DroneDJ

Як пише The National Interest, підводний дрон-акула здатний працювати з низькою акустичною сигнатурою на високих швидкостях для розвідки та боротьби з підводними човнами.

"Замість традиційного гвинта джерелом енергії Robo-Shark став біонічний хвостовий стабілізатор", – повідомило видання Global Times, підконтрольне Комуністичній партії Китаю.

Китай розсекретив випробування бойового безпілотника

Напередодні китайці частково розсекретили деталі випробування підводного безпілотника, який може самостійно виявляти й атакувати підводні човни. Вони пройшли ще у 2010 році.