Зазначається, що заборонити планують: пластикові пакети, палички для розмішування напоїв, соломинки, одноразові столові прилади та інше. Ба більше, до 2030 року Канада має намір досягти нульового рівня пластикових відходів, повідомляє CNN.

Читайте також: Вчені розробили новий тип пластику: він безпечний для навколишнього середовища

За даними уряду, з 3 мільйонів тонн пластикових відходів, які канадці викидають щороку, лише 9 відсотків йде на переробку.

Забруднення пластмасою загрожує нашому довкіллю. Пластик наповнює наші річки, озера та особливо океани, душить тварин, які там живуть. Канадці бачать вплив забруднення від узбережжя до узбережжя, – заявив міністр навколишнього середовища Канади Джонатан Уілкінсон.

Зазначають, що заборона не розповсюджуватиметься на засоби індивідуального захисту. Проте уряд спостерігає та тримає під контролем забруднення навколишнього середовища через використання захисних засобів.

Ми також вивчаємо рішення з переробки засобів індивідуального захисту там, де це безпечно, і додаємо опції, що дозволяють зробити деякі засоби індивідуального захисту такими, що розкладаються, — пояснив Вілкінсон.