Підприємець прагнув підтримати дитячий будинок, в якому проживають та лікуються діти від трьох років. Завдяки енергозберігаючим технологіям дитячий будинок зможе заощаджувати кошти на інші потреби.

Варте уваги Світовий банк надасть 211 мільйонів доларів на розвиток української енергосистеми

Про проєкт

Дмитро Денисенко – засновник компанії з будівництва домашніх і промислових дахових сонячних електростанцій Teplodom.net.ua. Підприємство активно впроваджує енергозберігаючі технології та популяризує "зелену" енергетику в Україні.

Чоловік розповів про свої наміри в соціальних мережах, і його підтримали однодумці – компанії та приватні особи. Вони пожертвували кошти або надали сучасне обладнання для енергозбереження: фотомодулі, інверторне обладнання та системи кріплень.

Завдяки моїй публікації мене почули та підтримали компанії-партнери зі сфери сонячної енергетики та інші приватні особи, які виявили бажання взяти участь у благодійному проєкті для дитячого будинку № 3, що розташований у Харківській області,
– розповів пан Дмитро.

Партнери проєкту

  • міжнародна група компаній "Atmosfera – технології природи";
  • виробник обладнання для альтернативної енергетики в Україні компанія "ALTEK";
  • українська інжинірингова компанія, яка розробляє і виробляє системи кріплення для сонячних панелей "Spline Systems";
  • український виробник систем кріплення для сонячних станцій компанія "Krіpter".

"Відповідно, моя ідея також спрямована й на залучення активних учнів, підвищення рівня їхніх знань у сфері енергоефективності та енергозбереження. Маючи такі навички, студенти в майбутньому зможуть долучитися до нашої професійної спільноти та будувати сонячні домашні електростанції", – зазначив бізнесмен.