Він вважає, що робота в офісі – один з найважливіших факторів, що сприяє співпраці та ефективності працівників. Так, люди стають щасливіші, коли приходять на роботу.

Варте уваги 8 якостей токсичних керівників: дослідження Google

Ті співробітники, які сильно залучені в роботу, хочуть проводити в офісі щонайменше дві третини робочого часу. Тим, хто залучений менше, комфортніше працювати з дому, – зауважує Матрані.

Що пропонує глава WeWork? Перейти на гібридну модель – працювати в офісі хоча б один день на тиждень, аби відновити кордони між роботою та особистим життям, які надто розмиті в умовах пандемії COVID-19.

Критика колег та користувачів

Слова Матрані викликали низку негативних коментарів у соцмережах. Юзери підкреслили, що прибуток WeWork залежить від відвідуваності офісів, які компанія здає в оренду. Саме тому, компанії вигідно виходити з "онлайну" та повертатися до звичного режиму роботи. Ба більше, деякі співробітники поділилися власним позитивним досвідом роботи з дому.

  • "Компанія, яка продає офісні приміщення, вважає, що офіс – це добре, а співробітники, які з цим не згодні, – нероби, які ухиляються від роботи та руйнують ваші мрії, пов'язані з офісом. Це не те, що я хочу чути після декількох днів роботи з дому по 14 годин. Крім того, люди на фото виглядають до біса нещасними", – прокоментувала редактор Wired і Times Лора Міллер.
  • "Вдома я виконую 40-годинну офісну роботу за 8–12 годин, тому що мені не потрібно відволікатися на випадкові бесіди й дрібні суперечки або відвідувати численні зустрічі, на яких говорять те ж, що я вже отримав по e-mail, і встиг вирішити питання. Закінчуй міркувати про мікроменеджмент, гендиректор WeWork", – написав американський письменник Клінтон Робб.
  • "Якщо єдиний спосіб зберегти залученість ваших співробітників – це бути з ними в офісі, то у вас проблеми з лідерством, а не із залученням", – вважає віцепрезидент Microsoft Енн Джонсон.