У квітні 2020 року компанія дозволила співробітникам продовжувати працювати дистанційно після завершення пандемії COVID-19. Головна умова – схвалення з боку менеджерів.

До теми Facebook і Google сплачуватимуть податки в Україні: що зміниться для користувачів

Нещодавно у службовій записці працівникам Цукерберг виклав плани компанії щодо гібридного офісу та дистанційної роботи.

Минулий рік чітко продемонстрував, що хорошу роботу можна зробити в будь-якому місці. Ба більше, я доволі оптимістичний щодо масштабної віддаленої роботи, оскільки технології відеоконференцій та віртуальної реальності продовжують вдосконалюватися,
– написав Цукерберг.

Робота, яку неможливо виконати віддалено, зазвичай стосується тих співробітників, які працюють на апаратних пристроях або в центрах обробки даних Facebook.

Що ще зміниться

  • Facebook дозволить працівникам робити запити на віддалену роботу за кордоном. За наступного тижня співробітники зі США зможуть працювати в Канаді, а європейці – у Великобританії.
  • У січні 2022 року компанія дозволить співробітникам постійно переїжджати між семи країнами Європи.
  • До вересня 2021 року компанія планує відкрити більшість своїх офісів у США на 50%, а у жовтні – вони відкриються повністю.
  • Працівників, які хочуть працювати в офісі, попросять приходити принаймні половину робочого часу. Керівництво прагне, щоб офіс залишався енергійним, а співробітники брали активну участь у спільноті.
  • СЕО Facebook додав, що у компанії організовуватимуть регулярні особисті збори для офісних та віддалених працівників. Мета – підтримка розбудови взаємин.