Переваги навчання через VR-технології

Завдяки VR-технологіям наші фахівці мають змогу відпрацьовувати до автоматизму свої дії під час роботи на підстанції. Ми дбаємо про наших співробітників та постійно вдосконалюємо систему навчання, від цього виграють і наші клієнти, яким ми швидко повертаємо світло в будинки. Надійне та якісне електропостачання мешканцям міст та сіл – наша головна мета,
– зазначила Наталя Береза, керівниця департаменту з управління персоналом ДТЕК Мережі.

ДТЕК вивчає найкращий європейський досвід трансформації застарілих електромереж в інноваційні цифрові системи та впроваджує його в Україні. Навчання через VR-технології впроваджене в операторів системи розподілу ДТЕК Київські електромережі, ДТЕК Дніпровські електромережі, ДТЕК Київські регіональні електромережі, ДТЕК Донецькі електромережі та ДТЕК Одеські електромережі.

Оператори системи розподілу ДТЕК Мережі вже провели перші заняття з використанням VR-окулярів. Електромонтери тренувалися виводити в ремонт та потім вводити у роботу трансформатор на віртуальній підстанції. Спершу фахівці вивчають теорію та виконують понад 50 перемикань під час ремонту підстанції. Все як в житті – взаємодія з устаткуванням, виконання необхідних операцій. Віртуальний учитель на прикладі показує, як потрібно виконати завдання.