У Boston Dynamics підкреслили, що танець – це не просто для розваги. Він наочно демонструє можливості Spot та супутнього програмного забезпечення.

Цікаво Boston Dynamics презентувала нового робота Stretch

Чому кей-поп

Напередодні південнокорейська компанія Hyundai завершила процес придбання Boston Dynamics. Cаме до цієї вагомої події й приурочили оригінальне відео.

Що відбувається у кадрі

  • Спочатку на відео робопси Spot стоять у ряді один за одним. Коли вмикається музика, запускаються їхні механічні маніпулятори, закріплені на корпусах.
  • Виконавши кілька спільних рухів, роботи розходяться у різні боки та повертаються. Роблять вони це дуже плавно та гармонійно.

Робопси Spot танцюють під кей-поп: дивіться відео

Подробиці про навчання роботів

Робототехнік Boston Dynamics Ерік Вітман пояснив, що було досить важко інтегрувати у програмне забезпечення бачення хореографа. Адже він звик працювати з танцюристами-людьми.

У роботів є перевага: вони легко відтворюють правильну послідовність. Якщо зробили все правильно 1 раз, так само буде й при повторенні,
– наголосив він.

Водночас додав, що є і певні недоліки. Основний полягає у тому, що їм доводиться чітко пояснювати навіть найменшу дрібницю. Адже імпровізація – це не їхнє.