Так, місія NS-17 відбудеться о 13 годині 35 хвилин за Всесвітнім координованим часом. Як відомо, стартовий майданчик Launch Site One розташований в Західному Техасі, США.

Варте уваги NASA призупинило контракт SpaceX через судовий позов Blue Origin

Деталі

Багаторазова ракета New Shepard буде містити 18 комерційних вантажів, зокрема 11 – зроблені за підтримки NASA, а також тисячі листівок, відправлених дітьми через некомерційний клуб Blue Origin.

Крім того, зовні капсули буде проведено демонстраційний експеримент NASA з датчиком сходження з орбіти, спуску і посадки. Це набір технологій, покликаний допомогти космічним кораблям більш точно приземлятися на Місяць і інші космічні тіла.

До слова, в межах NS-17 буде представлена ​​художня інсталяція "Суборбітальний триптих" Амоако Боафо. Робота складається з трьох портретів, нанесених ззовні на верхню частину капсули корабля.

Зауважимо, головний конкурент Blue Origin у сфері суборбітального космічного туризму – Virgin Galactic Річарда Бренсона. Минулого місяця компанія провела свою першу місію з повним екіпажем. Місце на рейс Virgin Galactic коштує 450 000 доларів. Скільки треба буде заплатити за поїздку на кораблі Blue Origin наразі не зазначається.