Ракета Antares на тлі повного Місяця: американець зловив рідкісний ракурс – фото, відео

12 жовтня 2020, 08:57
Читать новость на русском

Стів Райс зі США зміг зробити унікальні знімки ракети на тлі повного Місяця. Фотографи ловили такий ракурс впродовж щонайменше 20 років, проте нікому не вдавалося.

Він зробив це в ніч на 3 жовтня під час запуску україно-американської ракети Antares. Чоловік опублікував фото на своїй інстаграм-сторінці.

Варте уваги NASA запустило до МКС українсько-американську ракету Antares: фото і відео

Підготовка до зйомки

Коли у Northrop Grumman заявили, що мають намір відправити вантаж на МКС, Райс зрозумів – це шанс здійснити мрію. Він почав вивчати погодні умови та шукати місце, яке дозволить зловити потрібний ракурс.

Важливо! Ракету-носій Antares розробили американці спільно з українськими конструкторами. Її створювали спеціально для транспортування вантажного модуля Cygnus до МКС.

Для планування зйомки він використовував спеціалізовані програми (наприклад, Photophe's Ephemeris і Flight Club). Врешті, американцю вдалося обрати ідеальне місце – поруч з кукурудзяним полем за близько 5,5 кілометрів від стартового майданчика NASA.

Унікальні знімки, які зробив американець: фото з інстаграм-сторінки Стіва Райса


Американцю пощастило двічі

Не обійшлося без непередбачуваних моментів. За 16 хвилин до запуску ракети Райс зрозумів, що перебуває у сотнях метрів від потрібного місця. Довелося швидко сідати у машину та потім налаштовувати техніку заново.

Мій брат та його дівчина були на тиждень у гостях у Атланті. А я – божевільний хлопець. Адже захотів залишити їх вночі та їхати, аби, можливо, побачити старт,
– зазначив він.

За словами американця, йому дуже поталанило. Адже вдалося не лише зробити унікальні фото, але й зняти запуск ракети на відео. За 4 дні воно зібрало понад 33 00 переглядів на його ютуб-каналі.

Запуск україно-американської ракети Antares: відео Стіва Райса

Зазначимо, що цей політ став третім у рамках нового контракту NASA з компанією Northrop Grumman. Всього до 2024 року у США планують здійснити щонайменше 6 аналогічних запусків.