Women's Pitch Day: розпочався прийом заявок жіночих стартапів

20 травня 2021, 21:45
Читать новость на русском

Джерело:

"ШоТам"

11 червня 2021 року в Україні відбудеться Women's Pitch Day. Організатори оголосили про початок прийому заявок на участь. Мета проєкту – допомогти жінкам та дівчатам у просуванні власних стартапів. Автори ініціативи прагнуть, аби цей процес відбувався прозоро, в абсолютній рівності й без дискримінації.

Переможниця отримає грант у розмірі 30 000 гривень для розвитку ідеї та проєкту. Усі без винятку учасниці отримають контакти та шанс представити свої ідеї та проєкти інвесторам, які підтримують жіночі стартапи.

Цікаво Американський Founder Institute обере стартапи з України

Чому це важливо

Щороку жіноче підприємництво в ІТ-сфері стає все більше успішнішим. За даними Boston Consulting Group, стартапи, засновницями яких є жінки,  стають вдвічі більш успішними, ніж чоловічі стартапи. Однак між можливостями жінок і чоловіків у розвитку власних проєктів все ще спостерігається істотний розрив.

Цікаво! Дослідження Women Who Tech 2020 року показало, що глобально інвестори перевіряють жіночі стартапи прискіпливіше, а відтак 50% жінок-засновниць вважають, що вони залучили б більше фінансування, якби були чоловіками.

Участь

У проєкті можуть взяти участь дівчата та жінки віком від 18 років, які:

  • мають цікаві ідеї та авторське бачення власної справи;
  • є власницями вже працюючого технологічного бізнесу або одними із засновниць технологічних стартапів (але у команді працюють і дівчата, і хлопці).

Аби долучитися, потрібно заповнити форму, де обов'язкова вимога – вказати мотивацію. Далі потрібно пройти відбір та з 1 по 10 червня підготуватися до заходу. 11 червня 2021 року на Women's Pitch Day стане відоме ім'я переможниці, а інші учасники отримають перспективні можливості. Зареєструватися можна до 31 травня за посиланням.

Які переваги для жінок

  1. учасниці увійдуть до спільноти жінок-засновниць жіночих стартапів;
  2. пройдуть інтенсивне навчання від організаторів проєкту;
  3. прокачають свої навички самопрезентації;
  4. дізнаються як виявити болі клієнта та створити продукт, на який буде попит;
  5. навчаться створювати "ідеальний" пітч для інвесторів;
  6. отримають коментарі від експертів та експерток щодо реалізації проєктів.

Організатором виступає Центр Розвитку КСВ (ініціатива Дівчата STEM) спільно з платформою з розвитку усвідомленого підприємництва n.cubator. Проєкт впроваджується за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas, CISCO, WebEx, Lenovo та Міністерства цифрової трансформації України.