Мапу чоловік розробив, використовуючи сервіс Google My Maps. Ідею втілив у реальність, аби допомогти своїм землякам знайти у місті локації з муралами.

Читайте також Такого ще не було: картину Бенксі можна придбати на аукціоні за криптовалюту

Колесник прагне, аби "мапа муралів" стала доповненням до вже наявних або нових екскурсійних маршрутів, проведення квестів. Крім цього, вона допоможе відкривати Кривий Ріг й містянам.

Це мають усі великі міста України: Київ, Харків, Львів. Я взяв на себе відповідальність зробити таке й для Кривого Рогу. Отже, дарую місту путівник стінописами Криворіжжя,
– зазначив він.

А почалося все з того, що В'ячеслав побачив у соцмережах фото з муралами на газорозподільній станції. Зробив там селфі – ця світлина стала першою у його колекції, пише "Суспільне".

Мапа муралів у Кривому Розі
Мапа муралів у Кривому Розі / Фото з фейсбук-сторінки Колесника

Подальші плани Колесника

Таїсія Артьомова, яка є екскурсоводкою криворізького виставкового залу, підтвердила, що інтерактивну мапу муралів можуть використовувати у вже наявних екскурсійних маршрутах.

Але проводити екскурсії окремо по муралах буде важко, зважаючи на протяжність міста. Можна робити велику екскурсію і звертати увагу на ці об'єкти,
– пояснила вона.

На досягнутому В'ячеслав зупинятися не планує. Далі він хоче доповнювати розділи мапи художніми творами радянського та пострадянського монументального мистецтва.

Чоловік плекає мистецтво у рідному місті. Він також пише вірші, вперше у Кривому Розі організував конкурс поетичного перекладу. Окрім цього, адмініструє електронний буккроссинг у регіоні.

Мурали у Кривому Розі / Фото В'ячеслава Колесника